Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Testy gimnazjalne 2012: Matematyka. Odpowiedzi. Fizyka, chemia, geografia i biologia

Utworzony przez Roman, 25 kwietnia 2012 r. o 10:45
30 ponieważ połowa z nich to polacy =15 , co trzeci czyli 1/3 = 10 i pozostaje 5 10+15+5= 30
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
połowa z 30, to 15 jedna trzecia z 30 to 10, 15+10=25, a więc Francuzów jest 5 ja doszłam do tego właśnie tak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim zdaniem było inaczej 8 niemców 5 francuzów i 15 polaków no bo jak co trzeci to sie liczy z calej grp dajmy na to 26 12312312312312312312312312 trójka to jest co trzeci niemiec wiec będzie ich 8 potem jak połowe odejmiemy czyli 13 od 26 zostanie 13 - 8 = 5
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dlaczego w zadaniu 7 z matmy jest 70zł ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cholera mi wyszło że dla Wojtka zabraknie 0.25 litra ziemi >.>
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim zdaniem w zadaniu 16 z matematyki powinno być Fałsz, Fałsz, bo przecież na tym trójkącie nie da sie opisac kręgu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
goś napisał:
dlaczego w zadaniu 7 z matmy jest 70zł ?
No bo taka jest odpowiedz na pytanie. A ile jest 70-30%? Albo inaczej 70-0.3*70
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIE MA TAKIEJ MOZLIWOSCI JEZELI JEDNO Z RODZICOW MA OCZY BRAZOWE ZEBY WSZYSTKIE DZIECI MIAŁY OCZY NIEBIESKIE. BEZ ZNACZENIA NAWET CZY JEST HETERO CZY HOMO. KTO PISAŁ TE ODPOWIEDZI?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja nie moge z matmy tylko 7 punktów naliczyłam masakra
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się z Patrycją. Wszystkie dzieci miały brązowe oczy a nie niebieskie -.-''
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w pytaniu 3 z przyrodniczego poiwnna być odpowiedź A a nie B odpowiedź B pokazuje że chrząszcze(IV) zjadają myszy(III) a chrząszcze (IV) zjadają pchły (III) żerujące na myszach(II)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ej te odpowiedzi są jakieś fałszywe bo nie może tak wyjść !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aaarghh!! jednego pkt zarakło do maksa z matmy;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w 6 powinno byc brązowe a nie niebieskie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobra są błędy w tych odpowiedziach. Facet który to pisał pewnie źle przeczytał odpowiedzi które mu podano,a potem się dziwić dlaczego taka panika jest że ludzie zrobili źle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W zadaniu 14 jest pewien problem, a mianowicie praca nie może się zwiększać. Jest tu zastosowana maszyna prosta która i tak już pobiera część energii, a jak wiadomo energia nie może pojawić się tylko dlatego, że używamy nożyczek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tragedia. Matma nie była straszna, ale i tak mało potrafie, ale przyroda.. fatalnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
te odpowiedzi są błędne, z całym szacunkiem dla osoby która je tu umieściła, ale wprowadzacie zamęt i zamieszanie..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystkie odpowiedzi tutaj podane są dobre, jak macie z tym problem to znaczy,że wy popełniliście błędy.Nie ma takiej możliwości aby informacje tego typu były w zły sposób "przepisane przez jakiegoś gościa", myśl człowieku... Sam pier***isz głupoty bo ci już od tego stresu mózg rozmiękcza. Wyluzuj i czekaj na wyniki i tak się dostaniesz do liceum, zaufaj mi. Tu nie pracują "jacyś faceci" tylko dziennikarze, którzy co jak co ale przepisywać umieją. Pokój wam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te odpowiedzi są zwalone jakieś... :/ ktoś przejebał i koniec
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...